Cumartesi, Mayıs 8, 2021

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal şehit ailelerini ziyaret etti

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Demir, şehit Piyade Uzman Onbaşı Ahmet Akdal, şehit Hava Savunma Uzman Çavuş Hüseyin Sarı'nın ailelerine ziyarette bulundu.

Ömer Çelik’ten ABD’ye ‘sözde Ermeni soykırımı’ tepkisi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'li senatörlerin Biden'a 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanıma çağrısıyla ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı adaylığı mesajı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili önce ittifak için konuşulacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu’ndan 23 Nisan mesajı: Üzülerek ifade etmeliyim ki, TBMM’nin yetkileri kısıtlanmış durumdadır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, "Yaşasın Millet Egemenliği, yaşasın demokrasi, yaşasın Cumhuriyet" dedi.

Hulki Cevizoğlu 128 milyar dolar iddiasının kaynağını açıkladı

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, 128 milyar dolar tartışmasının kaynağının yurt dışında yaşayan bir Türk işadamı olduğunu söyledi. AK Parti'ye yanaşmaya çalışan ancak sonuç alamayan birisi olduğunu belirten Cevizoğlu, "Türkiye'deki muhalif bir gazetenin ekonomi yazarına bunu bildiriyor. Orada başlıyor." dedi.

İYİ Parti’den Kovid-19 genelgesi! 16 Mayıs’a kadar kapalı ortamlarda toplu etkinlik ve program yapılmayacak

Koronavirüs vaka sayısı 50 bini aştı bununla birlikte Türkiye genelinde yeni tedbirler alındı. İYİ Parti'den de flaş bir hamle geldi ve teşkilatlara gönderilen 'covid-19' genelgesi ile 16 Mayıs'a kadar kapalı ortamlarda toplu etkinlik ve programların yapılmayacağı bildirildi. Öte yandan Genel merkeze randevusuz ziyaret yapılmayacak, bina girişlerinde de HES kodu sorgulaması yapılacak.

AK Parti logosunu 23 Nisan için değiştirdi

AK Parti logosunu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla "Küçük Simay'ın" çizdiği logo ile değiştirdi.

Bakan Süleyman Soylu, Thodex’in kurucusunun yakalanması için Arnavutluk İçişleri Bakanı ile görüştü

Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında Interpol tarafından kırmızı bülten çıkarıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Özer'in yakalanması için Arnavutluk İçişleri Bakanı Bledar Cuci ile telefonda görüştü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan 23 Nisan mesajı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Aziz milletimizin bir asırdan beri verdiği demokrasi ve yükseliş mücadelesi, bugün gerçek meyvelerini vermektedir. 101 yıl önce bugün atılan adımın ortaya koyduğu mücadele, aynı hedeflerle ve her gün daha da gelişerek sürmektedir” dedi.

Son Haberler