İTO’ya bağlı fırıncılar ekmeğe zam yapmaya hazırlanıyor! 240 gramlık ekmek 2 TL’den satılacak

Ramazan sonrasında İTO’ya bağlı yaklaşık 500 fırında ekmeğe yüzde 15 zam yapılacak. Böylelikle 240 gramlık ekmek 2 TL’den satılacak.

Mikro ve küçük ölçekli işletmelere iyi haber! 300 milyonluk kredi anlaşması imzalandı

KOSGEB, Japonya Uluslararası İşbİrliği Ajansı ile 300 milyon dolarlık kredi anlaşması imzaladı. Anlaşma ile imalat sanayisindeki mikro ve küçük işletmeler ile 2017 yılı sonrası kurulan teknoloji tabanlı start-up’lar finansmana kolay erişim sağlayacak.

Doların ateşi çıktı Euro yeniden 10 lirayı aştı! Gram altın da yükseliyor Joe Biden...

Döviz kurları dünkü yükselişini bugün de sürdürüyor. Dolar 8,27, euro ise 9,96 liradan günü açtı. Ancak kısa sürede euro 10,01 lira, dolar ise 8.36 lira seviyesini geçti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş: İhracatın artması için çalışacağız

Ruhsar Pekcan'ın yerine Ticaret Bakanı olarak atanan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, ''İhracatın artması ve refah seviyesinin yükselmesi için uğraşacağız'' dedi.

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in havalimanından ayrılırken fotoğrafı

KRİPTO para dolandırıcılığı iddiasıyla ilgili Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in Türkiye'den ayrılırken fotoğrafı ortaya çıktı.

‘Kısa çalışma ödeneği’nin uzatılması iş dünyası ile esnaf ve sanatkar temsilcilerini sevindirdi

"Kısa çalışma ödeneği" uygulamasının uzatılması, iş dünyası ile esnaf ve sanatkarların temsilcileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Elektrik şirketlerini kurtarmak için gizli zam! Elektrik faturasına konacak

Elektrik Piyasası Kapasite Mekanizması Yönetmeliği Değişiklik Taslağı'nda yer alan bir düzenleme gündeme oturdu. Pandemide daha az elektrik satıp az kazandılar diye elektrik şirketlerine milyarlarca lira yardım yapılacak. Yardımın parası ise elektrik faturalarına yansıtılıp halktan toplanacak.

Gram altın yılın zirvesinde! Dolar için yabancı bankalardan bomba tahmin piyasada son durum

Piyasalar bugün yükselişle açıldı. Dolar/TL güne 8,12'nin üzerinde başlarken günü 8.17'den tamamladı. Gram altın 472 TL ile 2021 yılının zirvesini gördü. İşte piyasalarda son durum ve bundan sonrası için bomba tahminler...

Süt üreticilerine 2021-2022 yıllarında yapılacak çiğ süt desteğine ilişkin esaslar belli oldu

Süt üreticilerine 2021-2022 yıllarında sağlanacak çiğ süt desteği ve süt piyasasının düzenlenmesine ilişkin hususlar belirlendi. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

İngiltere ve Danimarka’dan Türkiye’ye uçuşlar açılıyor

İngiltere ve Danimarka'dan Türkiye'ye yolcu gelişine son 72 saatte yapılan PCR testinin negatif olması şartıyla izin verilecek.

Son Haberler

 türkiye vps